Portfolio

Przykładowe teksty przeczytasz na https://paulinaparys.journoportfolio.com   

Poniżej zamieszczam opinie o mojej dotychczasowej pracy:  

Polecam współpracę z panią Pauliną Parys w zakresie korekty i redakcji tekstu. Zlecenie zostało wykonane terminowo i rzetelnie. Pani Paulina wyjaśniała wszelkie kwestie, co do których miałam wątpliwości, i służyła dodatkową pomocą w zakresie obróbki tekstu. Co ważne zostawiała cenne uwagi w komentarzach, dzięki czemu mogłam spojrzeć moje opracowania z innej perspektywy. Redakcja i korekta wykonana przez panią Paulinę wzbogaciła moje teksty oraz uporządkowała je pod względem interpunkcyjnym i stylistycznym. Jestem ogromnie wdzięczna za efektywną realizację i mam nadzieję na kolejną owocną współpracę.
Joanna Pstrągowska
Dziecięce Relacje

Woman

Artykuł w magazynie

Paulina z Odsiewni to prawdziwa specjalistka w swoim fachu. Nie tylko wyłapie „dziury w całym”, ale także uczyni tekst bardziej przejrzystym i atrakcyjnym dla odbiorcy. Cierpliwie, porządnie i wszystko na czas, zdecydowanie polecam!
plantaverde
Kamilla Rachwał
Planta Verde
Paulina Parys jest specjalistą w swojej dziedzinie! Serdecznie polecam współpracę z nią. Zlecenia wykonuje terminowo i rzetelnie. Uładzi nawet najbardziej chaotyczne teksty. Wyłapuje każdy najdrobniejszy błąd. Wskazuje to, co należy poprawić, a czego nie zauważamy przez emocjonalny związek z tym, co napisaliśmy. Dzięki niej mój tekst otrzymał niezbędny oddech, a wszelkie przecinki i kropki są teraz na swoim miejscu.
Paula Uzarek
pisarka
Niedawno miałam przyjemność oddać moje wierszyki pod czujne oko Pani Pauliny. Było warto! Pani Paulina uporządkowała chaos interpunkcyjny, jaki panował w moich tekstach. Zrobiła to szybko i dokładnie. Zgadzam się w stu procentach ze wszystkimi propozycjami poprawek. Dzięki nim teksty stały się łatwiejsze w czytaniu i interpretacji. Zawsze miałam problem z interpunkcją, dobrze wiedzieć, że jest ktoś, kto jest w stanie uporządkować rozbiegane przecinki, kropki i wszystkie pozostałe znaczki. Bardzo dziękuję! Mam nadzieję, że nie była to nasza ostatnia współpraca!
Irena Czerska
Frajda Pisania
Ostatnio mam kolejną nową pasję – otóż zaczęłam pisać… bajki dla dzieci. Wcześniej nie odważyłam się udostępnić tego z prostej przyczyny: od dziecka mam problemy – są nimi dysleksja i dysgrafia. Ci, którzy je mają lub ich dzieci borykają się z tymi problemami, wiedzą, o czym mówię. I kiedy już myślałam, że zostaje mi pisanie do szuflady, z pomocą przyszła Odsiewnia i zarządzająca nią Paulina Parys, która powiedziała mi coś ważnego, czym odpędziła wstyd i otworzyła drzwi na dalszy rozwój. Powiedziała: „Piszesz świetne bajki, a od korekty są inni, redagowanie tekstu to normalka”. Nie wyśmiała za błędy, tylko pchnęła mnie w ramiona kolejnej pasji, jakim jest pisanie. Zredagowała mi tekst w taki sposób, że nie byłam w stanie nie zgodzić się z żadną poprawką, nawet tą stylistyczną, i dodatkowo pokazała tajniki Worda, o których nie miałam pojęcia. Wszystkim, którzy chcą spróbować swoich sił w pisaniu, gorąco polecam Paulinę i jej stronę www.odsiewnia.pl.
Aga Prus
Pstra
Miałem okazję współpracować z Pauliną przy projekcie miniksiążeczki z przepisami. Paulina świetnie operuje słowem i bardzo zręcznie uporządkowała zastany stylistyczny chaos 🙂 Szczerze polecam!
Mateusz Żłobiński
Salaterka
Paulina jest profesjonalistką rzetelnie przygotowaną do pracy w swoim zawodzie. Doskonale rozumie, na czym polega specyfika pracy redaktora. Równie dobrze radzi sobie zarówno z redakcją tekstów beletrystycznych, jak i z korektą tekstów reklamowych, prezentując wysokie kompetencje językowe i kulturowe. Jest osobą konkretną i zaangażowaną w prace, których się podejmuje. Każdemu autorowi życzę takiego redaktora, a przedsiębiorcy – tak rzetelnego współpracownika.
Patrycja Bukowska
korektorka, właścicielka marki Zapanuj nad słowami
Współpraca z Pauliną to była czysta przyjemność. Jest bardzo komunikatywna, dokładna i terminowa, a jej komentarze dodawane przy poprawkach okazały się bezcenne. Dzięki Paulinie jestem pewna, że mój e-book nie zawiera żadnych błędów. Gorąco polecam!
oprawiebudowlanym
Magdalena Myszura
www.oprawiebudowlanym.pl